با تصاویر مقایسه ای از نسخه های PS3 و PS4 بازی GTA V همراه شوید


GTA-V-7-


در چند روز اخیر اطلاعات فراوانی از نسخه نسل هشتمی بازی GTA V به منتشر شده است.در کنار آن هم باید به تریلر ها و تصاویری که منتشر می شود دقت کرد زیرا در آن به وضوح میتوان مشاهده نمود که از نظر گرافیک چه پیشرفت بالایی نسبت به نسخه نسل هفتمی خود داشته است.همچنین برخی ویژگی های جدید به گیم پلی اضافه شده است که لذت بازی را دو چندان خواهد کرد.

بقیه در ادامه مطلب ...

ه تازگی نیز چندین تصویر مقایسه ای از نسخه های PS4 و PS3 این عنوان منتشر شده است که میتوان تفاوت گرافیکی این دو را با هم مقایسه نمود. نسخه PS4 دارای جهانی بزرگ تر،بافت های گرافیکی به خوبی کار شده اند و ایرادهای گذشته در آن گرفته شده است. همچنین میتوان به وسیع تر شدن حیات وحش و افزوده شدن حیوانات جدید به بازی نیز اشاره ای نمود.البته باید ذکر کنیم که این تصاویر مقایسه ای حالتی متحرک داشته اند و شاید بارگذاری آن کمی طول بکشد، پس صبر داشته باشید.

تاریخ انتشار بازی GTA V برای PS4 و Xbox One؛ ۱۸ نوامبر ۲۰۱۴ (۲۷ آبان ۱۳۹۳) و تاریخ انتشار بازی برای پلتفرم PC؛ ۲۷ ژانویه ۲۰۱۵ (۸ بهمن ۱۳۹۳) اعلام شده است.

 

BNlxyYP

kNSxZ8H

wyMZqrZ

wFjit9k

با به اشتراک گذاشتن این مطلب از ما حمایت کنید - با تشکر


کلمات کلیدی : فرق بازی GTA V , فرق بازی GTA V در PS4 , فرق بازی GTA V درPS3 , فرق بازی GTA V درXBOX ONE , فرق بازی GTA V درXBOX 360 , فرق بازی GTA V درPS3 وPS4 , جی تی ای وی گیم , ادامه مطلب

نظرات این پست

مطالب گذشته

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic